Klasa B 2003/2004 grupa: Zamość I
Pozycja |
Nazwa |
Mecze |
Punkty |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Bilans Bramek |
1. |
Orzeł Cześniki |
20 |
50 |
16 |
2 |
2 |
64-29 |
2. |
Relax Radecznica |
20 |
40 |
13 |
1 |
6 |
45-25 |
3. |
Piast Babice |
20 |
35 |
11 |
2 |
7 |
54-40 |
4. |
Ordynat Żdanów |
20 |
35 |
11 |
2 |
7 |
62-35 |
5. |
Łada II Biłgoraj |
20 |
31 |
8 |
7 |
5 |
50-33 |
6. |
Albatros Biszcza |
20 |
31 |
10 |
1 |
9 |
57-56 |
7. |
Tarpan Korchów |
20 |
26 |
8 |
2 |
10 |
37-51 |
8. |
Hetman III Zamość |
20 |
25 |
7 |
4 |
9 |
45-55 |
9. |
Delta Nielisz |
20 |
24 |
6 |
6 |
8 |
35-33 |
10. |
Płoszczanin Płoskie |
20 |
15 |
5 |
0 |
15 |
35-84 |
11. |
Tur Turobin |
20 |
4 |
1 |
1 |
18 |
26-69 |
Meblarz Bondyrz wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Kolejka 1 - 23-24 sierpnia |
Delta Nielisz |
4-0 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Łada II Biłgoraj |
2-2 |
Orzeł Cześniki |
|
Tur Turobin |
3-5 |
Piast Babice |
|
Hetman III Zamość |
2-2 |
Tarpan Korchów |
|
Meblarz Bondyrz |
- |
Relax Radecznica |
|
było 5-1, anulowany |
Albatros Biszcza |
4-5 |
Ordynat Żdanów |
|
Kolejka 2 - 30-31 sierpnia |
Płoszczanin Płoskie |
2-4 |
Ordynat Żdanów |
|
Relax Radecznica |
3-2 |
Albatros Biszcza |
|
Tarpan Korchów |
- |
Meblarz Bondyrz |
|
było 2-1, anulowany |
Piast Babice |
1-5 |
Hetman III Zamość |
|
Orzeł Cześniki |
5-1 |
Tur Turobin |
|
Delta Nielisz |
1-1 |
Łada II Biłgoraj |
|
Łada II Biłgoraj |
11-0 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Tur Turobin |
0-2 |
Delta Nielisz |
|
Hetman III Zamość |
2-4 |
Orzeł Cześniki |
|
Meblarz Bondyrz |
- |
Piast Babice |
|
było 1-1, zweryfikowano na 0-3 (wo), później anulowany |
Albatros Biszcza |
3-0 |
Tarpan Korchów |
|
Ordynat Żdanów |
3-1 |
Relax Radecznica |
|
Płoszczanin Płoskie |
1-5 |
Relax Radecznica |
|
Tarpan Korchów |
3-2 |
Ordynat Żdanów |
|
Piast Babice |
4-1 |
Albatros Biszcza |
|
Orzeł Cześniki |
- |
Meblarz Bondyrz |
|
było 1-0, zweryfikowano na 0-3 (wo), później anulowany |
Delta Nielisz |
0-3 |
Hetman III Zamość |
|
Łada II Biłgoraj |
1-0 |
Tur Turobin |
|
Kolejka 5 - 13-14 września |
Tur Turobin |
9-0 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Hetman III Zamość |
1-1 |
Łada II Biłgoraj |
|
Meblarz Bondyrz |
- |
Delta Nielisz |
|
było 1-5, anulowany |
Albatros Biszcza |
4-1 |
Orzeł Cześniki |
|
Ordynat Żdanów |
3-2 |
Piast Babice |
|
Relax Radecznica |
4-0 |
Tarpan Korchów |
|
Kolejka 6 - 20-21 września |
Płoszczanin Płoskie |
0-7 |
Tarpan Korchów |
|
Piast Babice |
0-2 |
Relax Radecznica |
|
Orzeł Cześniki |
2-1 |
Ordynat Żdanów |
|
Delta Nielisz |
4-1 |
Albatros Biszcza |
|
Łada II Biłgoraj |
- |
Meblarz Bondyrz |
|
było 6-2, anulowany |
Tur Turobin |
1-1 |
Hetman III Zamość |
|
Kolejka 7 - 27-28 września |
Hetman III Zamość |
3-1 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Meblarz Bondyrz |
- |
Tur Turobin |
|
było 4-0, anulowany |
Albatros Biszcza |
2-1 |
Łada II Biłgoraj |
|
Ordynat Żdanów |
0-0 |
Delta Nielisz |
|
Relax Radecznica |
3-0 |
Orzeł Cześniki |
|
(wo) |
na boisku 1-2 |
Tarpan Korchów |
3-1 |
Piast Babice |
|
Kolejka 8 - 4-5 października |
Płoszczanin Płoskie |
1-4 |
Piast Babice |
|
Orzeł Cześniki |
2-1 |
Tarpan Korchów |
|
Delta Nielisz |
1-2 |
Relax Radecznica |
|
Łada II Biłgoraj |
1-5 |
Ordynat Żdanów |
|
Tur Turobin |
0-3 |
Albatros Biszcza |
|
Hetman III Zamość |
- |
Meblarz Bondyrz |
|
było 6-1, zweryfikowano na 0-3 (wo), później anulowany |
Kolejka 9 - 11-12 października |
Meblarz Bondyrz |
- |
Płoszczanin Płoskie |
|
było 10-1, anulowany |
Albatros Biszcza |
7-3 |
Hetman III Zamość |
|
Ordynat Żdanów |
16-0 |
Tur Turobin |
|
Relax Radecznica |
0-1 |
Łada II Biłgoraj |
|
Tarpan Korchów |
2-1 |
Delta Nielisz |
|
Piast Babice |
1-5 |
Orzeł Cześniki |
|
Kolejka 10 - 18-19 października |
Płoszczanin Płoskie |
0-5 |
Orzeł Cześniki |
|
Delta Nielisz |
1-1 |
Piast Babice |
|
Łada II Biłgoraj |
2-2 |
Tarpan Korchów |
|
Tur Turobin |
1-3 |
Relax Radecznica |
|
Hetman III Zamość |
1-2 |
Ordynat Żdanów |
|
Meblarz Bondyrz |
- |
Albatros Biszcza |
|
było 0-2, zweryfikowano na 3-0 (wo), później anulowany |
Kolejka 11 - 25-26 października |
Albatros Biszcza |
6-3 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Ordynat Żdanów |
- |
Meblarz Bondyrz |
|
było 2-2, anulowany |
Relax Radecznica |
6-1 |
Hetman III Zamość |
|
Tarpan Korchów |
4-1 |
Tur Turobin |
|
Piast Babice |
2-2 |
Łada II Biłgoraj |
|
Orzeł Cześniki |
1-1 |
Delta Nielisz |
|
Kolejka 12 - 3-4 kwietnia |
Pauza: Relax Radecznica. |
|
Płoszczanin Płoskie |
1-5 |
Delta Nielisz |
|
Orzeł Cześniki |
6-1 |
Łada II Biłgoraj |
|
Piast Babice |
1-0 |
Tur Turobin |
|
Tarpan Korchów |
0-3 |
Hetman III Zamość |
|
Ordynat Żdanów |
2-3 |
Albatros Biszcza |
|
Pauza: Tarpan Korchów. |
|
Ordynat Żdanów |
0-4 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Albatros Biszcza |
3-2 |
Relax Radecznica |
|
Hetman III Zamość |
0-3 |
Piast Babice |
|
Tur Turobin |
0-1 |
Orzeł Cześniki |
|
Łada II Biłgoraj |
3-1 |
Delta Nielisz |
|
Kolejka 14 - 17-18 kwietnia |
Pauza: Piast Babice. |
|
Płoszczanin Płoskie |
4-2 |
Łada II Biłgoraj |
|
Delta Nielisz |
3-0 |
Tur Turobin |
|
Orzeł Cześniki |
5-2 |
Hetman III Zamość |
|
Tarpan Korchów |
1-2 |
Albatros Biszcza |
|
Relax Radecznica |
2-0 |
Ordynat Żdanów |
|
Kolejka 15 - 24-25 kwietnia |
Pauza: Orzeł Cześniki. |
|
Relax Radecznica |
1-0 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Ordynat Żdanów |
5-1 |
Tarpan Korchów |
|
Albatros Biszcza |
4-5 |
Piast Babice |
|
Hetman III Zamość |
1-1 |
Delta Nielisz |
|
Tur Turobin |
1-5 |
Łada II Biłgoraj |
|
Pauza: Delta Nielisz. |
|
Płoszczanin Płoskie |
3-2 |
Tur Turobin |
|
Łada II Biłgoraj |
3-1 |
Hetman III Zamość |
|
Orzeł Cześniki |
5-0 |
Albatros Biszcza |
|
Piast Babice |
3-0 |
Ordynat Żdanów |
|
(wo) |
na boisku 2-2 |
Tarpan Korchów |
2-1 |
Relax Radecznica |
|
Pauza: Łada II Biłgoraj. |
|
Tarpan Korchów |
3-2 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Relax Radecznica |
2-1 |
Piast Babice |
|
Ordynat Żdanów |
1-4 |
Orzeł Cześniki |
|
Albatros Biszcza |
2-2 |
Delta Nielisz |
|
Hetman III Zamość |
4-3 |
Tur Turobin |
|
Pauza: Tur Turobin. |
|
Płoszczanin Płoskie |
5-1 |
Hetman III Zamość |
|
Łada II Biłgoraj |
3-0 |
Albatros Biszcza |
|
Delta Nielisz |
0-4 |
Ordynat Żdanów |
|
Orzeł Cześniki |
3-1 |
Relax Radecznica |
|
Piast Babice |
3-0 |
Tarpan Korchów |
|
Pauza: Hetman III Zamość. |
|
Piast Babice |
5-1 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Tarpan Korchów |
2-3 |
Orzeł Cześniki |
|
Relax Radecznica |
2-0 |
Delta Nielisz |
|
Ordynat Żdanów |
2-2 |
Łada II Biłgoraj |
|
Albatros Biszcza |
2-1 |
Tur Turobin |
|
Pauza: Płoszczanin Płoskie. |
|
Hetman III Zamość |
5-4 |
Albatros Biszcza |
|
Tur Turobin |
0-3 |
Ordynat Żdanów |
|
Łada II Biłgoraj |
0-0 |
Relax Radecznica |
|
Delta Nielisz |
3-0 |
Tarpan Korchów |
|
(wo) |
Orzeł Cześniki |
4-3 |
Piast Babice |
|
Kolejka 21 - 5 czerwca-6 maja |
Pauza: Albatros Biszcza. |
|
Orzeł Cześniki |
3-1 |
Płoszczanin Płoskie |
|
Piast Babice |
6-3 |
Delta Nielisz |
|
Tarpan Korchów |
0-8 |
Łada II Biłgoraj |
|
Relax Radecznica |
3-0 |
Tur Turobin |
|
Ordynat Żdanów |
4-0 |
Hetman III Zamość |
|
Kolejka 22 - 12-13 czerwca |
Pauza: Ordynat Żdanów. |
|
Płoszczanin Płoskie |
6-4 |
Albatros Biszcza |
|
Hetman III Zamość |
6-2 |
Relax Radecznica |
|
Tur Turobin |
3-4 |
Tarpan Korchów |
|
Łada II Biłgoraj |
0-3 |
Piast Babice |
|
(wo) |
Delta Nielisz |
2-3 |
Orzeł Cześniki |