BKS Albatros Biszcza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 98
ogółem: 461 036

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

21.10.2012r. mecz: Albatros - Metalowiec
Ładowanie...

Ankiety

Czy strona jest dobrze i ciekawie prowadzona ?

2004/2005 - Klasa B

Klasa B 2004/2005 grupa: Zamość I
Pozycja              Nazwa              Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bilans Bramek
1. Tarpan Korchów 20 45 14 3 3 69-27
2. Włókniarz Frampol 20 44 13 5 2 64-27
3. Olender Sól 20 42 13 3 4 44-20
4. Astra Płoskie 20 39 12 3 5 68-29
5. Piast Babice 20 36 11 3 6 51-39
6. Łada II Biłgoraj 20 33 10 3 7 52-27
7. Tur Turobin 20 20 6 2 12 28-46
8. Albatros Biszcza 20 19 6 1 13 32-58
9. Delta Nielisz 20 18 5 3 12 40-54
10. Victoria II Łukowa/Chmielek 20 17 5 2 13 32-75
11. Rakovia Rakówka 20 3 1 0 19 16-94


 

 

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia
 Pauza: Tarpan Korchów.
 
Olender Sól 1-1 Łada II Biłgoraj  
Rakovia Rakówka 3-7 Albatros Biszcza  
Tur Turobin 2-3 Delta Nielisz  
Victoria II Łukowa/Chmielek 3-7 Piast Babice  
Astra Płoskie 4-6 Włókniarz Frampol 25 sierpnia

 

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia
 Pauza: Włókniarz Frampol.
 
Piast Babice 1-3 Astra Płoskie  
Delta Nielisz 8-2 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Albatros Biszcza 1-0 Tur Turobin  
Łada II Biłgoraj 6-0 Rakovia Rakówka  
Tarpan Korchów 2-1 Olender Sól  

 

Kolejka 3 - 4-5 września
 Pauza: Olender Sól.
 
Rakovia Rakówka 1-4 Tarpan Korchów  
Tur Turobin 4-2 Łada II Biłgoraj  
Victoria II Łukowa/Chmielek 2-2 Albatros Biszcza  
Astra Płoskie 5-0 Delta Nielisz  
Włókniarz Frampol 3-1 Piast Babice  

 

Kolejka 4 - 11-12 września
 Pauza: Piast Babice.
 
Delta Nielisz 2-2 Włókniarz Frampol  
Albatros Biszcza 1-5 Astra Płoskie  
Łada II Biłgoraj 7-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Tarpan Korchów 8-0 Tur Turobin  
Olender Sól 4-2 Rakovia Rakówka  

 

Kolejka 5 - 18-19 września
 Pauza: Rakovia Rakówka.
 
Tur Turobin 1-2 Olender Sól  
Victoria II Łukowa/Chmielek 3-0 Tarpan Korchów  
(wo)
na boisku 0-5
Astra Płoskie 3-0 Łada II Biłgoraj  
Włókniarz Frampol 5-2 Albatros Biszcza  
Piast Babice 4-2 Delta Nielisz  

 

Kolejka 6 - 25-26 września
 Pauza: Delta Nielisz.
 
Albatros Biszcza 1-3 Piast Babice  
Łada II Biłgoraj 3-3 Włókniarz Frampol  
Tarpan Korchów 2-1 Astra Płoskie  
Olender Sól 1-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Rakovia Rakówka 1-2 Tur Turobin  

 

Kolejka 7 - 2-3 października
 Pauza: Tur Turobin.
 
Victoria II Łukowa/Chmielek 4-1 Rakovia Rakówka  
Astra Płoskie 1-0 Olender Sól  
Włókniarz Frampol 1-2 Tarpan Korchów  
Piast Babice 3-2 Łada II Biłgoraj  
Delta Nielisz 2-3 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 8 - 9-10 października
 Pauza: Albatros Biszcza.
 
Łada II Biłgoraj 0-1 Delta Nielisz  
Tarpan Korchów 3-3 Piast Babice  
Olender Sól 1-2 Włókniarz Frampol  
Rakovia Rakówka 0-7 Astra Płoskie  
Tur Turobin 2-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  

 

Kolejka 9 - 16-17 października
 Pauza: Victoria II Łukowa/Chmielek.
 
Astra Płoskie 4-0 Tur Turobin  
Włókniarz Frampol 3-0 Rakovia Rakówka  
(wo)
Piast Babice 1-2 Olender Sól  
Delta Nielisz 3-6 Tarpan Korchów  
Albatros Biszcza 1-0 Łada II Biłgoraj  

 

Kolejka 10 - 23-24 października
 Pauza: Łada II Biłgoraj.
 
Tarpan Korchów 2-1 Albatros Biszcza  
Olender Sól 3-1 Delta Nielisz  
Rakovia Rakówka 1-3 Piast Babice  
Tur Turobin 2-7 Włókniarz Frampol  
Victoria II Łukowa/Chmielek 0-4 Astra Płoskie  

 

Kolejka 11 - 30-31 października
 Pauza: Astra Płoskie.
 
Włókniarz Frampol 8-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Piast Babice 2-1 Tur Turobin  
Delta Nielisz 4-1 Rakovia Rakówka  
Albatros Biszcza 2-4 Olender Sól  
Łada II Biłgoraj 0-3 Tarpan Korchów  

 

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia
 Pauza: Tarpan Korchów.
 
Łada II Biłgoraj 3-0 Olender Sól  
Albatros Biszcza 6-1 Rakovia Rakówka 26 maja, 17:00
Delta Nielisz 0-0 Tur Turobin  
Piast Babice 4-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Włókniarz Frampol 2-2 Astra Płoskie 26 maja, 17:00

 

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia
 Pauza: Włókniarz Frampol.
 
Astra Płoskie 2-2 Piast Babice  
Victoria II Łukowa/Chmielek 3-1 Delta Nielisz  
Tur Turobin 4-1 Albatros Biszcza  
Rakovia Rakówka 0-6 Łada II Biłgoraj  
Olender Sól 4-0 Tarpan Korchów  

 

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia
 Pauza: Olender Sól.
 
Tarpan Korchów 10-1 Rakovia Rakówka  
Łada II Biłgoraj 0-0 Tur Turobin  
Albatros Biszcza 2-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Delta Nielisz 5-6 Astra Płoskie  
Piast Babice 0-2 Włókniarz Frampol  

 

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia
 Pauza: Piast Babice.
 
Włókniarz Frampol 3-0 Delta Nielisz  
Astra Płoskie 2-1 Albatros Biszcza  
Victoria II Łukowa/Chmielek 0-1 Łada II Biłgoraj  
Tur Turobin 0-2 Tarpan Korchów  
Rakovia Rakówka 0-1 Olender Sól  

 

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja
 Pauza: Rakovia Rakówka.
 
Olender Sól 2-1 Tur Turobin  
Tarpan Korchów 14-0 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Łada II Biłgoraj 3-0 Astra Płoskie  
Albatros Biszcza 1-4 Włókniarz Frampol  
Delta Nielisz 1-1 Piast Babice  

 

Kolejka 17 - 7-8 maja
 Pauza: Delta Nielisz.
 
Piast Babice 4-0 Albatros Biszcza  
Włókniarz Frampol 1-2 Łada II Biłgoraj  
Astra Płoskie 0-0 Tarpan Korchów  
Victoria II Łukowa/Chmielek 1-3 Olender Sól  
Tur Turobin 3-2 Rakovia Rakówka  

 

Kolejka 18 - 14-15 maja
 Pauza: Tur Turobin.
 
Rakovia Rakówka 1-4 Victoria II Łukowa/Chmielek  
Olender Sól 2-0 Astra Płoskie  
Tarpan Korchów 3-3 Włókniarz Frampol  
Łada II Biłgoraj 6-2 Piast Babice  
Albatros Biszcza 0-2 Delta Nielisz  

 

Kolejka 19 - 21-22 maja
 Pauza: Albatros Biszcza.
 
Delta Nielisz 3-4 Łada II Biłgoraj  
Piast Babice 4-0 Tarpan Korchów 26 maja
Włókniarz Frampol 0-0 Olender Sól  
Astra Płoskie 14-0 Rakovia Rakówka  
Victoria II Łukowa/Chmielek 2-1 Tur Turobin  

 

Kolejka 20 - 28-29 maja
 Pauza: Victoria II Łukowa/Chmielek.
 
Tur Turobin 3-2 Astra Płoskie  
Rakovia Rakówka 0-3 Włókniarz Frampol  
(wo)
na boisku 2-1
Olender Sól 4-0 Piast Babice  
Tarpan Korchów 2-1 Delta Nielisz  
Łada II Biłgoraj 6-0 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 21 - 4-5 czerwca
 Pauza: Łada II Biłgoraj.
 
Albatros Biszcza 0-5 Tarpan Korchów  
Delta Nielisz 1-6 Olender Sól  
Piast Babice 3-0 Rakovia Rakówka  
Włókniarz Frampol 1-0 Tur Turobin  
Astra Płoskie 3-1 Victoria II Łukowa/Chmielek  

 

Kolejka 22 - 11-12 czerwca
 Pauza: Astra Płoskie.
 
Victoria II Łukowa/Chmielek 1-5 Włókniarz Frampol  
Tur Turobin 2-3 Piast Babice  
Rakovia Rakówka 1-0 Delta Nielisz  
Olender Sól 3-0 Albatros Biszcza  
(wo)
przerwany po 15 minutach -goście zdekompletowani
Tarpan Korchów 1-0 Łada II Biłgoraj

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Alwa Brody Małe - Huragan Hrubieszów
Albatros Biszcza - Orion Jacnia
Wrzos Szyszków - GKS Tarnawatka
KS Wola Różaniecka - Luchów - Ruch Machnów Nowy

Ostatnie spotkanie

GKS TarnawatkaAlbatros Biszcza
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
2017-09-17, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Ruch Machnów Nowy 3:1 Wrzos Szyszków
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
Orion Jacnia 5:3 Alwa Brody Małe
Huragan Hrubieszów 1:1 Relax Księżpol

Biszcza

Serwisy Informacyjne