|
|
|||
dzisiaj: 21, wczoraj: 19
ogółem: 821 515
statystyki szczegółowe
Pozycja | Nazwa | Mecze | Punkty | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bilans Bramek |
1. | Olender Sól | 18 | 44 | 14 | 2 | 2 | 43-11 |
2. | Płoszczanin Płoskie | 18 | 43 | 13 | 4 | 1 | 52-10 |
3. | Tur Turobin | 18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 26-14 |
4. | Piast Babice | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 37-35 |
5. | Łada II Biłgoraj | 18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 24-17 |
6. | Relax Radecznica | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 26-31 |
7. | Perła Deszkowice | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 26-34 |
8. | Saturn Suchowola | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 26-37 |
9. | Albatros Biszcza | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 16-42 |
10. | Rakovia Rakówka | 18 | 4 | 1 | 1 | 16 | 11-56 |
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia |
Łada II Biłgoraj | 0-0 | Rakovia Rakówka | 30 października |
powtórzony | |||
Piast Babice | 3-2 | Olender Sól | |
Płoszczanin Płoskie | 6-1 | Relax Radecznica | |
Tur Turobin | 2-0 | Saturn Suchowola | |
Albatros Biszcza | 0-0 | Perła Deszkowice |
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia |
Rakovia Rakówka | 0-6 | Perła Deszkowice | |
Saturn Suchowola | 4-1 | Albatros Biszcza | |
Relax Radecznica | 1-1 | Tur Turobin | |
Olender Sól | 0-1 | Płoszczanin Płoskie | |
Łada II Biłgoraj | 3-2 | Piast Babice |
Kolejka 3 - 3-4 września |
Piast Babice | 3-0 | Rakovia Rakówka | |
(wo) | |||
Płoszczanin Płoskie | 2-1 | Łada II Biłgoraj | |
Tur Turobin | 0-2 | Olender Sól | |
Albatros Biszcza | 2-1 | Relax Radecznica | |
Perła Deszkowice | 3-0 | Saturn Suchowola | |
(wo) |
Kolejka 4 - 10-11 września |
Rakovia Rakówka | 1-3 | Saturn Suchowola | |
Relax Radecznica | 2-1 | Perła Deszkowice | |
Olender Sól | 2-0 | Albatros Biszcza | |
Łada II Biłgoraj | 0-1 | Tur Turobin | |
Piast Babice | 0-2 | Płoszczanin Płoskie |
Kolejka 5 - 17-18 września |
Płoszczanin Płoskie | 3-1 | Rakovia Rakówka | |
Tur Turobin | 3-0 | Piast Babice | |
Albatros Biszcza | 0-3 | Łada II Biłgoraj | |
Perła Deszkowice | 1-3 | Olender Sól | |
Saturn Suchowola | 4-1 | Relax Radecznica |
Kolejka 6 - 24-25 września |
Rakovia Rakówka | 1-2 | Relax Radecznica | |
Olender Sól | 3-0 | Saturn Suchowola | |
Łada II Biłgoraj | 0-1 | Perła Deszkowice | |
Piast Babice | 3-1 | Albatros Biszcza | |
Płoszczanin Płoskie | 2-0 | Tur Turobin |
Kolejka 7 - 1-2 października |
Tur Turobin | 5-0 | Rakovia Rakówka | |
Albatros Biszcza | 2-5 | Płoszczanin Płoskie | |
Perła Deszkowice | 4-1 | Piast Babice | |
Saturn Suchowola | 2-4 | Łada II Biłgoraj | |
Relax Radecznica | 1-3 | Olender Sól |
Kolejka 8 - 8-9 października |
Rakovia Rakówka | 0-3 | Olender Sól | |
(wo) | |||
nie odbył się | |||
Łada II Biłgoraj | 0-0 | Relax Radecznica | |
Piast Babice | 7-2 | Saturn Suchowola | |
Płoszczanin Płoskie | 8-0 | Perła Deszkowice | |
Tur Turobin | 0-0 | Albatros Biszcza |
Kolejka 9 - 15-16 października |
Albatros Biszcza | 3-0 | Rakovia Rakówka | |
(wo) | |||
nie odbył się | |||
Perła Deszkowice | 0-4 | Tur Turobin | 30 października |
Saturn Suchowola | 0-3 | Płoszczanin Płoskie | |
(wo) | |||
na boisku 2-1 - dwóch zawodników gospodarzy odmówiło kontroli tożsamości | |||
Relax Radecznica | 1-3 | Piast Babice | |
Olender Sól | 1-1 | Łada II Biłgoraj |
Kolejka 10 - 15 kwietnia |
Rakovia Rakówka | 0-1 | Łada II Biłgoraj | 3 maja, 14:00 |
przełożony | |||
Olender Sól | 3-0 | Piast Babice | 15 kwietnia, 13:00 |
Relax Radecznica | 0-0 | Płoszczanin Płoskie | 15 kwietnia, 13:00 |
Saturn Suchowola | 0-1 | Tur Turobin | 15 kwietnia, 14:00 |
Perła Deszkowice | 2-0 | Albatros Biszcza | 15 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 11 - 23 kwietnia |
Perła Deszkowice | 3-0 | Rakovia Rakówka | 23 kwietnia, 15:00 |
Albatros Biszcza | 1-0 | Saturn Suchowola | 23 kwietnia, 16:00 |
Tur Turobin | 1-1 | Relax Radecznica | 23 kwietnia, 16:00 |
Płoszczanin Płoskie | 0-2 | Olender Sól | 23 kwietnia, 16:00 |
Piast Babice | 1-1 | Łada II Biłgoraj | 23 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 12 - 29 kwietnia-1 maja |
Rakovia Rakówka | 2-5 | Piast Babice | 30 kwietnia, 16:00 |
Łada II Biłgoraj | 0-0 | Płoszczanin Płoskie | 29 kwietnia, 16:00 |
Olender Sól | 1-1 | Tur Turobin | 30 kwietnia, 16:00 |
Relax Radecznica | 1-0 | Albatros Biszcza | 30 kwietnia, 15:00 |
Saturn Suchowola | 2-1 | Perła Deszkowice | 1 maja, 14:00 |
Kolejka 13 - 6-7 maja |
Saturn Suchowola | 3-0 | Rakovia Rakówka | 7 maja, 16:00 |
Perła Deszkowice | 0-3 | Relax Radecznica | 7 maja, 15:00 |
Albatros Biszcza | 0-4 | Olender Sól | 7 maja, 16:00 |
Tur Turobin | 2-1 | Łada II Biłgoraj | 7 maja, 13:00 |
Płoszczanin Płoskie | 3-0 | Piast Babice | 7 maja, 16:00 |
Kolejka 14 - 13-14 maja |
Rakovia Rakówka | 1-4 | Płoszczanin Płoskie | 14 maja, 17:00 |
Piast Babice | 1-0 | Tur Turobin | 14 maja, 15:00 |
Łada II Biłgoraj | 3-0 | Albatros Biszcza | 13 maja, 16:00 |
Olender Sól | 3-1 | Perła Deszkowice | 14 maja, 16:00 |
Relax Radecznica | 2-0 | Saturn Suchowola | 14 maja, 15:00 |
Kolejka 15 - 20-21 maja |
Relax Radecznica | 4-1 | Rakovia Rakówka | 21 maja, 16:00 |
Saturn Suchowola | 1-4 | Olender Sól | 21 maja, 16:00 |
Perła Deszkowice | 1-1 | Łada II Biłgoraj | 21 maja, 15:00 |
Albatros Biszcza | 2-3 | Piast Babice | 21 maja, 16:00 |
Tur Turobin | 2-2 | Płoszczanin Płoskie | 21 maja, 17:00 |
Kolejka 16 - 28 maja |
Rakovia Rakówka | 0-2 | Tur Turobin | |
Płoszczanin Płoskie | 7-0 | Albatros Biszcza | |
Piast Babice | 2-0 | Perła Deszkowice | |
Łada II Biłgoraj | 2-2 | Saturn Suchowola | |
Olender Sól | 3-1 | Relax Radecznica |
Kolejka 17 - 4 czerwca |
Olender Sól | 3-0 | Rakovia Rakówka | 4 czerwca, 17:00 |
Relax Radecznica | 1-3 | Łada II Biłgoraj | 4 czerwca, 17:00 |
Saturn Suchowola | 3-1 | Piast Babice | 4 czerwca, 17:00 |
Perła Deszkowice | 0-4 | Płoszczanin Płoskie | 4 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 3:4 | |||
Albatros Biszcza | 1-0 | Tur Turobin | 4 czerwca, 17:00 |
Kolejka 18 - 11 czerwca |
Rakovia Rakówka | 4-3 | Albatros Biszcza | 11 czerwca, 17:00 |
Tur Turobin | 1-2 | Perła Deszkowice | 11 czerwca, 17:00 |
Płoszczanin Płoskie | 0-0 | Saturn Suchowola | 11 czerwca, 17:00 |
Piast Babice | 2-3 | Relax Radecznica | 11 czerwca, 17:00 |
Łada II Biłgoraj | 0-1 | Olender Sól | 11 czerwca, 17:00 |
mecz w Soli Łada gospodarzem |
Najbliższa kolejka 4 | ||||||||||||
|
B-klasa » Zamość I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
GKS Tarnawatka | 4:0 | Albatros Biszcza |
2017-09-17, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
| |||
| |||
|