BKS Albatros Biszcza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 128
ogółem: 470 925

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Banery
Ładowanie...

Ankiety

Czy strona jest dobrze i ciekawie prowadzona ?

2007/2008 - Klasa B

Klasa B 2007/2008 grupa: Zamość I
Pozycja Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bilans Bramek
1. Albatros Biszcza 18 49 16 1 1 55-21
2. Tur Turobin 18 40 13 1 4 58-19
3. Orion Jacnia 18 28 9 1 8 32-36
4. Tarpan Korchów 18 28 8 4 6 39-32
5. Piast II Babice 18 27 8 3 7 35-35
6. Rakovia Rakówka 18 24 7 3 8 44-43
7. Metanoja Lipsko 18 24 7 3 8 29-42
8. Relax Radecznica 18 18 5 3 10 31-42
9. Perła Deszkowice 18 10 2 4 12 20-45
10. Alwa Brody Małe 18 9 2 3 13 27-55

 

 

Kolejka 1 - 1-2 września
Albatros Biszcza 2-1 Tur Turobin  
Relax Radecznica 0-3 Orion Jacnia  
Tarpan Korchów 0-0 Rakovia Rakówka  
Piast II Babice 4-3 Alwa Brody Małe  
Metanoja Lipsko 3-0 Perła Deszkowice  
(wo)
nie odbył się

 

Kolejka 2 - 8-9 września
Tur Turobin 2-0 Perła Deszkowice  
Alwa Brody Małe 5-3 Metanoja Lipsko  
Rakovia Rakówka 1-1 Piast II Babice  
Orion Jacnia 6-1 Tarpan Korchów  
Albatros Biszcza 2-1 Relax Radecznica  

 

Kolejka 3 - 15-16 września
Relax Radecznica 1-4 Tur Turobin  
Tarpan Korchów 2-3 Albatros Biszcza  
Piast II Babice 1-0 Orion Jacnia  
Metanoja Lipsko 3-0 Rakovia Rakówka  
(wo)
na boisku 1-4
Perła Deszkowice 1-0 Alwa Brody Małe  

 

Kolejka 4 - 22-23 września
Tur Turobin 1-0 Alwa Brody Małe 23 września, 16:00
Rakovia Rakówka 2-0 Perła Deszkowice 22 września, 15:00
Orion Jacnia 4-0 Metanoja Lipsko 23 września, 15:30
Albatros Biszcza 5-1 Piast II Babice 23 września, 15:00
Relax Radecznica 2-7 Tarpan Korchów 23 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 29-30 września
Tarpan Korchów 2-7 Tur Turobin 30 września, 13:00
Piast II Babice 3-0 Relax Radecznica 30 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Metanoja Lipsko 1-6 Albatros Biszcza 30 września, 15:00
Perła Deszkowice 0-1 Orion Jacnia 30 września, 15:00
Alwa Brody Małe 7-1 Rakovia Rakówka 29 września, 15:30

 

Kolejka 6 - 6-7 października
Tur Turobin 5-1 Rakovia Rakówka 7 października, 15:00
Orion Jacnia 1-1 Alwa Brody Małe 7 października, 15:30
Albatros Biszcza 2-1 Perła Deszkowice 7 października, 15:00
Relax Radecznica 4-1 Metanoja Lipsko 7 października, 14:00
Tarpan Korchów 0-0 Piast II Babice 7 października, 13:00

 

Kolejka 7 - 13-14 października
Piast II Babice 1-4 Tur Turobin 14 października, 15:00
Metanoja Lipsko 3-0 Tarpan Korchów 13 października, 13:00
(wo)
mecz się nie odbył
Perła Deszkowice 0-2 Relax Radecznica 14 października, 15:00
Alwa Brody Małe 2-5 Albatros Biszcza 14 października, 14:00
Rakovia Rakówka 3-1 Orion Jacnia 14 października, 15:00

 

Kolejka 8 - 20-21 października
Tur Turobin 9-1 Orion Jacnia 21 października, 14:00
Albatros Biszcza 3-2 Rakovia Rakówka 21 października, 15:00
Relax Radecznica 5-0 Alwa Brody Małe 21 października, 14:00
Tarpan Korchów 5-3 Perła Deszkowice 21 października, 13:00
Piast II Babice 4-3 Metanoja Lipsko 21 października, 15:00

 

Kolejka 9 - 27-28 października
Metanoja Lipsko 0-3 Tur Turobin 27 października, 13:00
Perła Deszkowice 0-5 Piast II Babice 28 października, 13:00
mecz przerwany przy stanie 0-5
Alwa Brody Małe 0-2 Tarpan Korchów 28 października, 14:00
Rakovia Rakówka 2-2 Relax Radecznica 28 października, 14:00
Orion Jacnia 0-3 Albatros Biszcza 28 października, 14:00

 

Kolejka 10 - 13 kwietnia
Tur Turobin 2-3 Albatros Biszcza 13 kwietnia, 15:00
Orion Jacnia 1-0 Relax Radecznica 13 kwietnia, 16:00
Rakovia Rakówka 2-3 Tarpan Korchów 13 kwietnia, 15:00
Alwa Brody Małe 2-5 Piast II Babice 13 kwietnia, 11:00
Perła Deszkowice 2-2 Metanoja Lipsko 13 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 11 - 19-20 kwietnia
Perła Deszkowice 0-4 Tur Turobin 20 kwietnia, 16:00
Metanoja Lipsko 1-0 Alwa Brody Małe 19 kwietnia, 12:00
Piast II Babice 2-1 Rakovia Rakówka 20 kwietnia, 17:00
Tarpan Korchów 3-0 Orion Jacnia 20 kwietnia, 16:00
Relax Radecznica 1-3 Albatros Biszcza 20 kwietnia, 15:00
w Gaju Gruszczańskim

 

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia
Tur Turobin 1-0 Relax Radecznica 27 kwietnia, 15:00
Albatros Biszcza 1-0 Tarpan Korchów 27 kwietnia, 15:00
Orion Jacnia 2-0 Piast II Babice 26 kwietnia, 16:00
Rakovia Rakówka 7-1 Metanoja Lipsko 27 kwietnia, 15:00
Alwa Brody Małe 3-3 Perła Deszkowice 26 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 13 - 3-4 maja
Alwa Brody Małe 1-6 Tur Turobin 6 kwietnia, 15:00
Perła Deszkowice 2-4 Rakovia Rakówka 4 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 2-0 Orion Jacnia 3 maja, 12:00
Piast II Babice 1-2 Albatros Biszcza 4 maja, 13:00
Tarpan Korchów 2-0 Relax Radecznica 3 maja, 16:00

 

Kolejka 14 - 10-11 maja
Tur Turobin 2-2 Tarpan Korchów 11 maja, 16:00
Relax Radecznica 4-3 Piast II Babice 11 maja, 15:00
mecz w Gaju Gruszczańskim
Albatros Biszcza 1-2 Metanoja Lipsko 11 maja, 16:00
Orion Jacnia 4-2 Perła Deszkowice 11 maja, 16:00
Rakovia Rakówka 6-0 Alwa Brody Małe 11 maja, 16:00

 

Kolejka 15 - 17-18 maja
Rakovia Rakówka 3-2 Tur Turobin 18 maja, 16:00
Alwa Brody Małe 1-3 Orion Jacnia 18 maja, 16:00
Perła Deszkowice 2-2 Albatros Biszcza 18 maja, 16:00
Metanoja Lipsko 1-4 Relax Radecznica 17 maja, 12:00
Piast II Babice 0-4 Tarpan Korchów 18 maja, 13:00

 

Kolejka 16 - 25 maja
Tur Turobin 2-1 Piast II Babice 25 maja, 16:00
Tarpan Korchów 1-1 Metanoja Lipsko 25 maja, 16:00
Relax Radecznica 1-1 Perła Deszkowice 25 maja, 15:00
w Gaju Gruszczańskim
Albatros Biszcza 2-0 Alwa Brody Małe 25 maja, 16:00
Orion Jacnia 4-2 Rakovia Rakówka 25 maja, 16:00

 

Kolejka 17 - 1 czerwca
Orion Jacnia 0-3 Tur Turobin 1 czerwca, 16:00
Rakovia Rakówka 1-5 Albatros Biszcza 1 czerwca, 16:00
Alwa Brody Małe 2-2 Relax Radecznica 1 czerwca, 16:00
Perła Deszkowice 2-1 Tarpan Korchów 1 czerwca, 16:00
Metanoja Lipsko 1-1 Piast II Babice 1 czerwca, 16:00

 

Kolejka 18 - 8 czerwca
Tur Turobin 0-1 Metanoja Lipsko 8 czerwca, 16:00
Piast II Babice 2-1 Perła Deszkowice 8 czerwca, 16:00
Tarpan Korchów 4-0 Alwa Brody Małe 8 czerwca, 16:00
Relax Radecznica 2-6 Rakovia Rakówka 8 czerwca, 16:00
mecz w Gaju Gruszczańskim
Albatros Biszcza 5-1 Orion Jacnia 8 czerwca, 16:00

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Alwa Brody Małe - Huragan Hrubieszów
Albatros Biszcza - Orion Jacnia
Wrzos Szyszków - GKS Tarnawatka
KS Wola Różaniecka - Luchów - Ruch Machnów Nowy

Ostatnie spotkanie

GKS TarnawatkaAlbatros Biszcza
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
2017-09-17, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Ruch Machnów Nowy 3:1 Wrzos Szyszków
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
Orion Jacnia 5:3 Alwa Brody Małe
Huragan Hrubieszów 1:1 Relax Księżpol

Biszcza

Serwisy Informacyjne