BKS Albatros Biszcza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 98
ogółem: 461 014

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

21.10.2012r. mecz: Albatros - Metalowiec
Ładowanie...

Ankiety

Czy strona jest dobrze i ciekawie prowadzona ?

2008/2009 - Klasa A

Klasa A 2008/2009 grupa: Zamość I
Pozycja Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bilans Bramek
1. Tur Turobin 22 49 15 4 3 53-34
2. Tanew Majdan Stary 22 44 14 2 6 42-25
3. Aleksandria Aleksandrów 22 41 12 5 5 44-23
4. Grom Różaniec 22 34 10 4 8 43-39
5. Orion Dereźnia Solska 22 31 9 4 9 38-34
6. Orzeł Cześniki 22 29 9 2 11 43-58
7. Metalowiec Goraj 22 28 8 4 10 31-33
8. Piast Babice 22 25 6 7 9 38-38
9. Relax Księżpol 22 25 7 4 11 38-44
10. Orzeł Tereszpol 22 25 7 4 11 33-46
11. Albatros Biszcza 22 23 7 2 13 31-45
12. Sokół Zwierzyniec 22 19 5 4 13 28-43

 

Kolejka 1 - 17 sierpnia
Relax Księżpol 0-1 Metalowiec Goraj 17 sierpnia, 17:00
Albatros Biszcza 2-0 Orzeł Tereszpol 17 sierpnia, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Piast Babice 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Cześniki 2-5 Grom Różaniec 17 sierpnia, 16:00
Tur Turobin 4-1 Tanew Majdan Stary 17 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia
Metalowiec Goraj 4-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Tanew Majdan Stary 4-0 Sokół Zwierzyniec  
Grom Różaniec 1-2 Tur Turobin  
Piast Babice 1-2 Orzeł Cześniki  
Orzeł Tereszpol 0-4 Aleksandria Aleksandrów  
Relax Księżpol 1-4 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia
Albatros Biszcza 0-0 Metalowiec Goraj 30 sierpnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 5-1 Relax Księżpol 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Cześniki 1-5 Orzeł Tereszpol 31 sierpnia, 16:00
Tur Turobin 6-0 Piast Babice 31 sierpnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Grom Różaniec 31 sierpnia, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-0 Tanew Majdan Stary 31 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 4 - 6-7 września
Metalowiec Goraj 1-1 Tanew Majdan Stary  
Grom Różaniec 4-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Piast Babice 3-1 Sokół Zwierzyniec  
Orzeł Tereszpol 1-3 Tur Turobin  
Relax Księżpol 7-1 Orzeł Cześniki  
Albatros Biszcza 0-1 Aleksandria Aleksandrów  

 

Kolejka 5 - 13-14 września
Aleksandria Aleksandrów 0-0 Metalowiec Goraj 13 września, 16:00
Orzeł Cześniki 6-1 Albatros Biszcza 14 września, 16:00
Tur Turobin 2-0 Relax Księżpol 14 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Orzeł Tereszpol 14 września, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Piast Babice 13 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Grom Różaniec 14 września, 16:00

 

Kolejka 6 - 20-21 września
Metalowiec Goraj 1-0 Grom Różaniec 21 września, 15:00
Piast Babice 0-1 Tanew Majdan Stary 15 października
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) nie odbył się
Orzeł Tereszpol 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 września, 16:00
Relax Księżpol 1-1 Sokół Zwierzyniec 21 września, 16:00
Albatros Biszcza 2-3 Tur Turobin 15 października
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) nie odbył się
Aleksandria Aleksandrów 9-2 Orzeł Cześniki 21 września, 16:00

 

Kolejka 7 - 27-28 września
Orzeł Cześniki 5-1 Metalowiec Goraj 28 września, 16:00
Tur Turobin 3-1 Aleksandria Aleksandrów 28 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Albatros Biszcza 28 września, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Relax Księżpol 28 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Orzeł Tereszpol 28 września, 16:00
Grom Różaniec 1-1 Piast Babice 28 września, 15:00

 

Kolejka 8 - 4-5 października
Metalowiec Goraj 2-1 Piast Babice 22 października, 14:00
Orzeł Tereszpol 2-3 Grom Różaniec 5 października, 15:00
Relax Księżpol 4-1 Tanew Majdan Stary 5 października, 15:00
Albatros Biszcza 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Sokół Zwierzyniec 5 października, 15:00
Orzeł Cześniki 2-2 Tur Turobin 5 października, 15:00

 

Kolejka 9 - 11-12 października
Tur Turobin 3-2 Metalowiec Goraj  
Sokół Zwierzyniec 2-1 Orzeł Cześniki  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Aleksandria Aleksandrów  
Tanew Majdan Stary 4-0 Albatros Biszcza  
Grom Różaniec 2-2 Relax Księżpol  
Piast Babice 5-0 Orzeł Tereszpol  

 

Kolejka 10 - 18-19 października
Metalowiec Goraj 6-0 Orzeł Tereszpol  
Relax Księżpol 1-2 Piast Babice  
Albatros Biszcza 2-3 Grom Różaniec  
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Tanew Majdan Stary  
Orzeł Cześniki 0-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
(wo)
na boisku 1:2
Tur Turobin 0-0 Sokół Zwierzyniec  

 

Kolejka 11 - 25-26 października
Sokół Zwierzyniec 1-0 Metalowiec Goraj 26 października, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Tur Turobin 25 października, 14:00
mecz w Majdanie Starym
Tanew Majdan Stary 4-0 Orzeł Cześniki 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 4:1
Grom Różaniec 0-2 Aleksandria Aleksandrów 26 października, 14:00
Piast Babice 4-0 Albatros Biszcza 26 października, 14:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Relax Księżpol 26 października, 14:00

 

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia
Metalowiec Goraj 1-3 Relax Księżpol 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Tereszpol 2-1 Albatros Biszcza 5 kwietnia, 15:00
Piast Babice 0-3 Aleksandria Aleksandrów 5 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-1 Orzeł Cześniki 5 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Tur Turobin 5 kwietnia, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Sokół Zwierzyniec 4 kwietnia, 16:00
w Biłgoraju; boisko ZSB

 

Kolejka 13 - 9-11 kwietnia
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Metalowiec Goraj  
(wo)
na boisku 2:0
Sokół Zwierzyniec 1-2 Tanew Majdan Stary  
Tur Turobin 3-1 Grom Różaniec  
Orzeł Cześniki 3-2 Piast Babice  
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Orzeł Tereszpol  
Albatros Biszcza 3-0 Relax Księżpol  

 

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia
Metalowiec Goraj 0-1 Albatros Biszcza  
Relax Księżpol 0-2 Aleksandria Aleksandrów  
Orzeł Tereszpol 3-0 Orzeł Cześniki  
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Piast Babice 3-4 Tur Turobin  
Grom Różaniec 0-2 Sokół Zwierzyniec  
Tanew Majdan Stary 1-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  

 

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia
Tanew Majdan Stary 3-0 Metalowiec Goraj 26 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Grom Różaniec 25 kwietnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 Piast Babice 26 kwietnia, 14:00
Tur Turobin 1-0 Orzeł Tereszpol 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Cześniki 3-2 Relax Księżpol 26 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Albatros Biszcza 26 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 16 - 2-3 maja
Metalowiec Goraj 1-2 Aleksandria Aleksandrów  
Albatros Biszcza 0-3 Orzeł Cześniki  
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Relax Księżpol 2-3 Tur Turobin  
Orzeł Tereszpol 5-2 Sokół Zwierzyniec  
Piast Babice 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Grom Różaniec 1-4 Tanew Majdan Stary  

 

Kolejka 17 - 9-10 maja
Grom Różaniec 2-1 Metalowiec Goraj 10 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Piast Babice 9 maja, 12:00
w Biłgoraju
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Orzeł Tereszpol 9 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Relax Księżpol 10 maja, 14:00
Tur Turobin 2-1 Albatros Biszcza 10 maja, 16:00
Orzeł Cześniki 2-2 Aleksandria Aleksandrów 10 maja, 16:00

 

Kolejka 18 - 16-17 maja
Metalowiec Goraj 3-1 Orzeł Cześniki 16 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Tur Turobin 16 maja, 17:00
Albatros Biszcza 2-1 Sokół Zwierzyniec 16 maja, 16:00
Relax Księżpol 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 2-1 Tanew Majdan Stary 16 maja, 16:00
Piast Babice 1-1 Grom Różaniec 17 maja, 17:00

 

Kolejka 19 - 23-24 maja
Piast Babice 0-0 Metalowiec Goraj  
Grom Różaniec 5-2 Orzeł Tereszpol 23 maja, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Relax Księżpol 24 maja, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Albatros Biszcza 23 maja, 15:00
Sokół Zwierzyniec 5-1 Aleksandria Aleksandrów 24 maja, 12:00
Tur Turobin 2-1 Orzeł Cześniki 24 maja, 14:00

 

Kolejka 20 - 30-31 maja
Metalowiec Goraj 3-1 Tur Turobin  
Orzeł Cześniki 3-2 Sokół Zwierzyniec  
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Albatros Biszcza 2-3 Tanew Majdan Stary  
Relax Księżpol 4-3 Grom Różaniec  
Orzeł Tereszpol 2-2 Piast Babice  

 

Kolejka 21 - 7 czerwca
Orzeł Tereszpol 2-0 Metalowiec Goraj 7 czerwca, 17:00
Piast Babice 2-2 Relax Księżpol 7 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 2-0 Albatros Biszcza 7 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Aleksandria Aleksandrów 7 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Orzeł Cześniki 7 czerwca, 17:00
w Biłgoraju
Sokół Zwierzyniec 2-4 Tur Turobin 7 czerwca, 17:00

 

Kolejka 22 - 14 czerwca
Metalowiec Goraj 4-2 Sokół Zwierzyniec 14 czerwca, 15:00
Tur Turobin 2-6 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 czerwca, 15:00
Orzeł Cześniki 3-0 Tanew Majdan Stary 14 czerwca, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Grom Różaniec 14 czerwca, 15:00
Albatros Biszcza 2-4 Piast Babice 14 czerwca, 15:00
Relax Księżpol 2-1 Orzeł Tereszpol 14 czerwca, 17:00

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Alwa Brody Małe - Huragan Hrubieszów
Albatros Biszcza - Orion Jacnia
Wrzos Szyszków - GKS Tarnawatka
KS Wola Różaniecka - Luchów - Ruch Machnów Nowy

Ostatnie spotkanie

GKS TarnawatkaAlbatros Biszcza
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
2017-09-17, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Ruch Machnów Nowy 3:1 Wrzos Szyszków
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
Orion Jacnia 5:3 Alwa Brody Małe
Huragan Hrubieszów 1:1 Relax Księżpol

Biszcza

Serwisy Informacyjne