BKS Albatros Biszcza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 128
ogółem: 470 907

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Banery
Ładowanie...

Ankiety

Czy strona jest dobrze i ciekawie prowadzona ?

2009/2010 - Klasa A

Klasa A 2009/2010 grupa: Zamość I
Pozycja Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bilans Bramek
1. Grom Różaniec 22 54 17 3 2 83-26
2. Relax Księżpol 22 47 15 2 5 51-36
3. Włókniarz Frampol 22 43 12 7 3 50-27
4. Orion Dereźnia Solska 22 41 13 2 7 54-42
5. Piast Babice 22 34 10 4 8 43-28
6. Orzeł Tereszpol 22 26 7 5 10 35-33
7. Szumy Susiec 22 25 7 4 11 42-46
8. Metalowiec Goraj 22 24 7 3 12 38-46
9. Aleksandria Aleksandrów 22 24 7 3 12 29-47
10. Tarpan Korchów 22 23 7 2 13 32-50
11. Albatros Biszcza 22 20 5 5 12 39-70
12. Rakovia Rakówka 22 14 4 2 16 30-75


 

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Orzeł Tereszpol  
Tarpan Korchów 0-1 Włókniarz Frampol  
Rakovia Rakówka 1-3 Relax Księżpol  
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Albatros Biszcza  
Grom Różaniec 4-0 Metalowiec Goraj  
Piast Babice 1-1 Szumy Susiec  

 

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia
Orzeł Tereszpol 4-0 Metalowiec Goraj  
Albatros Biszcza 2-3 Grom Różaniec  
Relax Księżpol 2-1 Aleksandria Aleksandrów  
Piast Babice 8-0 Rakovia Rakówka  
Włókniarz Frampol 2-3 Szumy Susiec  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-5 Tarpan Korchów  

 

Kolejka 3 - 5-6 września
Tarpan Korchów 3-1 Orzeł Tereszpol  
w Księżopolu
Szumy Susiec 2-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Rakovia Rakówka 2-5 Włókniarz Frampol  
w Majdanie Starym
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Piast Babice  
Grom Różaniec 4-1 Relax Księżpol  
Metalowiec Goraj 2-2 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 4 - 12-13 września
Orzeł Tereszpol 1-1 Albatros Biszcza  
Relax Księżpol 6-3 Metalowiec Goraj  
Piast Babice 2-4 Grom Różaniec  
Włókniarz Frampol 1-0 Aleksandria Aleksandrów  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Rakovia Rakówka  
Tarpan Korchów 2-2 Szumy Susiec  

 

Kolejka 5 - 19-20 września
Szumy Susiec 2-0 Orzeł Tereszpol  
Rakovia Rakówka 1-4 Tarpan Korchów  
Aleksandria Aleksandrów 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Grom Różaniec 1-1 Włókniarz Frampol  
Metalowiec Goraj 1-1 Piast Babice  
Albatros Biszcza 1-2 Relax Księżpol  

 

Kolejka 6 - 26-27 września
Orzeł Tereszpol 1-2 Relax Księżpol  
Piast Babice 1-3 Albatros Biszcza  
Włókniarz Frampol 2-0 Metalowiec Goraj  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-4 Grom Różaniec  
Tarpan Korchów 0-1 Aleksandria Aleksandrów  
Szumy Susiec 1-2 Rakovia Rakówka  

 

Kolejka 7 - 3-4 października
Rakovia Rakówka 2-3 Orzeł Tereszpol  
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Szumy Susiec  
Grom Różaniec 6-0 Tarpan Korchów  
Metalowiec Goraj 2-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Albatros Biszcza 2-2 Włókniarz Frampol  
Piast Babice 0-1 Relax Księżpol  

 

Kolejka 8 - 10-11 października
Orzeł Tereszpol 0-0 Piast Babice  
Włókniarz Frampol 2-2 Relax Księżpol  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Albatros Biszcza  
Tarpan Korchów 2-1 Metalowiec Goraj  
Szumy Susiec 3-3 Grom Różaniec  
Rakovia Rakówka 2-5 Aleksandria Aleksandrów  

 

Kolejka 9 - 17-18 października
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Orzeł Tereszpol  
Grom Różaniec 7-0 Rakovia Rakówka  
Metalowiec Goraj 5-2 Szumy Susiec  
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Albatros Biszcza 3-5 Tarpan Korchów  
Relax Księżpol 1-7 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Babice 3-2 Włókniarz Frampol  
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Kolejka 10 - 24-25 października
Orzeł Tereszpol 2-2 Włókniarz Frampol  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Piast Babice  
Tarpan Korchów 0-1 Relax Księżpol  
w Biłgoraju
Szumy Susiec 1-2 Albatros Biszcza  
Rakovia Rakówka 0-4 Metalowiec Goraj  
w Goraju; Rakovia gospodarzem
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Grom Różaniec  

 

Kolejka 11 - 31 października
Grom Różaniec 4-2 Orzeł Tereszpol  
Metalowiec Goraj 1-0 Aleksandria Aleksandrów  
Albatros Biszcza 6-4 Rakovia Rakówka  
Piast Babice 2-0 Tarpan Korchów  
Włókniarz Frampol 2-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Szumy Susiec 1-4 Relax Księżpol  

 

Kolejka 12 - 3 czerwca
Szumy Susiec 0-2 Piast Babice  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Tereszpol 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie mecz przerwany w 70. minucie na około 10 minut z powodu deszczu
Włókniarz Frampol 4-0 Tarpan Korchów  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Relax Księżpol 3-0 Rakovia Rakówka  
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Albatros Biszcza 4-2 Aleksandria Aleksandrów  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Metalowiec Goraj 3-2 Grom Różaniec  
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

Kolejka 13 - 20 kwietnia
Metalowiec Goraj 0-3 Orzeł Tereszpol  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Różaniec 7-1 Albatros Biszcza  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Aleksandria Aleksandrów 0-5 Relax Księżpol  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rakovia Rakówka 3-2 Piast Babice  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Szumy Susiec 0-1 Włókniarz Frampol  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tarpan Korchów 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia
Orzeł Tereszpol 2-0 Tarpan Korchów  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-0 Szumy Susiec  
Włókniarz Frampol 1-1 Rakovia Rakówka  
Piast Babice 5-3 Aleksandria Aleksandrów  
Relax Księżpol 0-4 Grom Różaniec  
Albatros Biszcza 1-6 Metalowiec Goraj  

 

Kolejka 15 - 1-2 maja
Albatros Biszcza 0-3 Orzeł Tereszpol  
Metalowiec Goraj 0-1 Relax Księżpol  
Grom Różaniec 1-0 Piast Babice  
Aleksandria Aleksandrów 3-3 Włókniarz Frampol  
Rakovia Rakówka 0-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Szumy Susiec 2-1 Tarpan Korchów  

 

Kolejka 16 - 8-9 maja
Orzeł Tereszpol 1-1 Szumy Susiec  
Tarpan Korchów 4-2 Rakovia Rakówka  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Aleksandria Aleksandrów  
Włókniarz Frampol 3-2 Grom Różaniec  
Piast Babice 0-0 Metalowiec Goraj  
Relax Księżpol 2-2 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 17 - 15-16 maja
Relax Księżpol 3-2 Orzeł Tereszpol  
Albatros Biszcza 3-1 Piast Babice  
Metalowiec Goraj 1-2 Włókniarz Frampol  
Grom Różaniec 3-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Tarpan Korchów  
Rakovia Rakówka 3-2 Szumy Susiec  

 

Kolejka 18 - 22-23 maja
Relax Księżpol 2-0 Piast Babice  
Orzeł Tereszpol 1-1 Rakovia Rakówka  
Szumy Susiec 3-0 Aleksandria Aleksandrów  
(wo)
na boisku 2-2 / udział nieuprawnionych do gry zawodników
Tarpan Korchów 1-5 Grom Różaniec  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-0 Metalowiec Goraj  
Włókniarz Frampol 6-1 Albatros Biszcza  

 

Kolejka 19 - 29-30 maja
Piast Babice 1-0 Orzeł Tereszpol  
Relax Księżpol 1-3 Włókniarz Frampol  
Albatros Biszcza 1-5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Metalowiec Goraj 1-0 Tarpan Korchów  
Grom Różaniec 5-1 Szumy Susiec  
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Rakovia Rakówka  

 

Kolejka 20 - 5-6 czerwca
Orzeł Tereszpol 6-0 Aleksandria Aleksandrów  
Rakovia Rakówka 1-3 Grom Różaniec  
Szumy Susiec 2-1 Metalowiec Goraj  
Tarpan Korchów 2-2 Albatros Biszcza  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-4 Relax Księżpol  
Włókniarz Frampol 2-0 Piast Babice  

 

Kolejka 21 - 12-13 czerwca
Włókniarz Frampol 0-1 Orzeł Tereszpol  
Piast Babice 5-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  
Relax Księżpol 3-0 Tarpan Korchów  
Albatros Biszcza 2-8 Szumy Susiec  
Metalowiec Goraj 6-1 Rakovia Rakówka  
Grom Różaniec 5-0 Aleksandria Aleksandrów  

 

Kolejka 22 - 20 czerwca
Relax Księżpol 2-4 Szumy Susiec  
Orzeł Tereszpol 0-4 Grom Różaniec  
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Metalowiec Goraj  
Rakovia Rakówka 3-0 Albatros Biszcza  
(wo)
przerwany w 66. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Tarpan Korchów 0-4 Piast Babice  
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-3 Włókniarz Frampol

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Alwa Brody Małe - Huragan Hrubieszów
Albatros Biszcza - Orion Jacnia
Wrzos Szyszków - GKS Tarnawatka
KS Wola Różaniecka - Luchów - Ruch Machnów Nowy

Ostatnie spotkanie

GKS TarnawatkaAlbatros Biszcza
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
2017-09-17, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Ruch Machnów Nowy 3:1 Wrzos Szyszków
GKS Tarnawatka 4:0 Albatros Biszcza
Orion Jacnia 5:3 Alwa Brody Małe
Huragan Hrubieszów 1:1 Relax Księżpol

Biszcza

Serwisy Informacyjne