- autor: BKSAlbatros, 2013-02-15 21:50
-
Eliminacje powiatu biłgorajskiego XXI Otwartych Okręgowych
Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów:
TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO
w ramach
XXI OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
ELIMINACJE POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
TURNIEJ ELIMINACYJNY
Frampol, 16 lutego 2012 r. (sobota)
GR. „A”
UCZESTNICY ELIMINACJI :
1. GKS Relax Księżpol
2. KS Włókniarz II Frampol
3. KP LZS Albatros Biszcza
4. GKS Aleksandria I Aleksandrów
5. LKS Grom Różaniec
TERMINARZ GIER:
Czas gry w meczu - 14 minut
1) Relax - Włókniarz II ….. : ..... godz. 10:00
2) Albatros - Aleksandria I ….. : ..... godz. 10:16
3) Włókniarz II - Grom ….. : ..... godz. 10:32
4) Aleksandria I - Relax ….. : ..... godz. 10:48
5) Grom - Albatros ….. : ..... godz. 11:04
6) Aleksandria I - Włókniarz II ….. : ..... godz. 11:20
7) Relax - Grom ….. : ..... godz. 11:36
8) Włókniarz II - Albatros ….. : ..... godz. 11:52
9) Grom - Aleksandria I ….. : ..... godz. 12:08
10) Albatros - Relax ….. : ..... godz. 12:24
KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
2. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
3. .................................................
4. .................................................
5. .................................................
TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO
w ramach
XXI OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
ELIMINACJE POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
TURNIEJ ELIMINACYJNY
Frampol, 16 lutego 2012 r. (sobota)
GR. „B”
UCZESTNICY ELIMINACJI :
1. LKS Metalowiec Goraj
2. KS Włókniarz I Frampol
3. GKS Aleksandria II Aleksandrów
4. KS Tur I Turobin
5. GKS Orzeł Tereszpol
TERMINARZ GIER:
Czas gry w meczu - 14 minut
1) Metalowiec - Włókniarz I ….. : ..... godz. 13:00
2) Aleksandria II - Tur I ….. : ..... godz. 13:16
3) Włókniarz I - Orzeł ….. : ..... godz. 13:32
4) Tur I - Metalowiec ….. : ..... godz. 13:48
5) Orzeł - Aleksandria II ….. : ..... godz. 14:04
6) Tur I - Włókniarz I ….. : ..... godz. 14:20
7) Metalowiec - Orzeł ….. : ..... godz. 14:36
8) Włókniarz I - Aleksandria II ….. : ..... godz. 14:52
9) Orzeł - Tur I ….. : ..... godz. 15:08
10) Aleksandria II - Metalowiec ….. : ..... godz. 15:24
KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
2. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
3. .................................................
4. .................................................
5. .................................................
TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO
w ramach
XXI OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
ELIMINACJE POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
TURNIEJ ELIMINACYJNY
Frampol, 16 lutego 2012 r. (sobota)
GR. „C”
UCZESTNICY ELIMINACJI :
1. KS Tur II Turobin
2. KS Olender Sól
3. LKS Orion Dereźnia Solska
4. LKS Cosmos Józefów
5. LKS Olimpiakos Tarnogród
TERMINARZ GIER:
Czas gry w meczu - 14 minut
1) Tur II - Olender ….. : ..... godz. 16:00
2) Orion - Cosmos ….. : ..... godz. 16:16
3) Olender - Olimpiakos ….. : ..... godz. 16:32
4) Cosmos - Tur II ….. : ..... godz. 16:48
5) Olimpiakos - Orion ….. : ..... godz. 17:04
6) Cosmos - Olender ….. : ..... godz. 17:20
7) Tur II - Olimpiakos ….. : ..... godz. 17:36
8) Olender - Orion ….. : ..... godz. 17:52
9) Olimpiakos - Cosmos ….. : ..... godz. 18:08
10) Orion - Tur II ….. : ..... godz. 18:24
KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
2. .................................................- AWANS DO FINAŁU ELIMINACJI
3. .................................................
4. .................................................
5. .................................................
TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO
w ramach
XXI OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
ELIMINACJE POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
TURNIEJ FINAŁOWY ELIMINACJI
Frampol, 17 lutego 2012 r. (niedziela)
Skład grup finałowych:
Gr. X: AI, BII, CI, DII (słabszy zespół z III miejsca).
Gr. Y: AII, BI, CII, DI (lepszy zespół z III miejsca).
Skład grup:
Grupa X Grupa Y
A1 …........................................... A2 …...........................................
B2 …........................................... B1 …...........................................
C1 …........................................... C2 …...........................................
D2 …........................................... D1 …...........................................
TERMINARZ GIER:
Czas gry w meczu - 15 minut
A1-B2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 11:00
C1-D2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 11:17
B1-A2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 11:34
D1-C2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 11:51
A1-C1 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 12:08
B2-D2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 12:25
A2-C2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 12:42
B1-D1 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 12:59
D2-A1 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 13:16
C1-B2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 13:33
D1-A2 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 13:50
C2-B1 …................................... - …................................... ….. : ..... godz. 14:07
Półfinały o miejsca 1 - 4
X1 - Y2…................................... - …................................... ….. : ..... godz. 14:24
Y1 - X2…................................... - …................................... ….. : ..... godz. 14:41
Mecz o 3 miejsce
(przegrani w meczach X1 - Y2, Y1 - X2)
…................................... - …................................... ….. : ..... godz. 14:58
FINAŁ
(zwycięzcy meczów X1 - Y2, Y1 - X2)
źródło: www.zozpn.pl
W tym roku na turnieju zabraknie 6 klubów z powiatu biłgorajskiego a mianowicie:
- Piast Babice
- Victoria Łukowa/ Chmielek
- Rakovia Rakówka
- Tarpan Korchów
- Tanwe Majdan Stary
- Huk Lipiny
6 klubów to jednak sporo daltego też w turnieju biorą udział II składy z innych klubów, aby zapełnić wolne miejsca! Wysokie wpisowe i dość duża odległość pewnie ma coś wspólnego z tym, że powyższe kluby się nie zgłosiły!
Turniej bez 1/3 klubów nie będzie już taki sam jak co roku.