Turniej Trampkarzy 31.01.2016

Blisko niespodzianki

• autor: aro317, 2014-04-28 09:00

Tanew Majdan Stary - Albatros Biszcza  1-0 (0-0)

W meczu 14 kolejki nasza drużyna uległa liderowi, Tanwi Majdan Stary 0-1. Albatros był bardzo blisko sprawienia niespodzianki ponieważ zwycięską bramkę udało się zdobyć Tanwi dopiero w 90 minucie i to z rzutu karnego. Bardzo dobrze wyglądała gra naszych zawodników zwłaszcza w defensywie. Wreszcie po osiągnięciu dna przed rozpoczęciem rundy, kiedy to sytuacja klubu stała pod wielkim znakiem zapytania, pniemy się w górę i tylko z niecierpliwością czekać kolejnych meczów! Szkoda tego straconego punktu, ale trzeba przyznać, że zawodnicy z Majdanu zasłużyli na zwycięstwo, chociaż pewnie nie spodziewali się tak ciężkiej przeprawy z dziesiątą drużyną ligi.

Trzeba zwrócić uwagę na kompromitującą pracę sędziów tego meczu. Panowie Malec, Szykuła i Kruk zaprezentowali się beznadziejnie. Gwizdanie dziwnych fauli, niedostrzeganie kilku metrowych spalonych i jeszcze pytanie po meczu sędziego liniowego, który wskazał rzut karny, do zawodnika (teoretycznie) faulującego w tej sytuacji czy przewinił. Jeżeli dyktuje się rzut karny to powinno się mieć tego stu procentową pewność, sędzia główny w tej sytuacji nie zagwizdał, dopiero asystent wskazał jedenastkę. Myślę, że co do arbitrów rację przyznają też zawodnicy z Majdanu. Nasi zawodnicy aż śmiali się kiedy dostawali prezenty w postaci nieuzasadnionych rzutów wolnych i odwrotnie. Na szczęście na meczu obecny był obserwator i miejmy nadzieję, że zostaną wyciągnięte należyte konsekwencje wobec tych sędziów. Liczę na to, że już ich nigdy nie spotkamy, a jeżeli jednak przyjadą do nas to na pewno nie zostaną dobrze przyjęci.

Skład Albatrosa w tym meczu:
Koluch - Gałka, Pieczykolan, Kiszczak, Żelazko - Pacion, Szamik, Pawlicha, Waręciak (77' Tryka) - Dziak (74' Gryciak), Derylak

autor: ~gien 2014-04-28 17:16:05

avatar Skoro ten karny to błąd sędziego to dlaczego "zawodnicy z Majdanu zasłużyli na zwycięstwo"?

autor: Hajtero_11 2014-04-28 17:36:17

Profil Hajtero_11 w Futbolowo Bo mieli więcej okazji to strzelenie bramki;)

autor: ~Tanew 2014-04-29 08:25:16

avatar Mieliśmy 10 100% okazji :)

autor: ~aro317 2014-04-30 09:20:36

avatar Korekta: na meczu obecny był mediator z Lublina a nie obserwator. Pan Kruk będzie miał poważne problemy za podyktowanie tego rzutu karnego :D

autor: ~anonim 2014-04-30 16:10:04

avatar Faul był ewidentny więc o jakich problemach mówisz? :D

autor: ~anonim 2014-04-30 17:39:39

avatar Zapytaj się pana Kruka i ZOZPN, którzy mają problemy przez ten faul od LZPN. Pewnie to nie ty byłeś "faulowany" więc nie wiesz że osoba faulowana stanęła na nodze zawodnikowi Albatrosa. Skoro faul był ewidentny to dlaczego pan Kruk po fakcie pytał się faulującego czy ten popełnił błąd? Mecz wygraliście i należało wam się to, a sprawy faulu pozostaw LZPN i ZOZPN, bo mediator na pewno zna się lepiej na piłce nożnej od Ciebie

autor: ~anonim 2014-05-01 08:35:49

avatar piszesz o A klasie jak o ekstraklasie :D Przestań się napinać bo i tak nic wam to nie pomoże. Wygrajcie mecz a nie w internecie robicie zadyme.. no ale spoko, rozumiem. tak jest łatwiej :)

autor: ~anonim 2014-05-01 09:30:02

avatar Tu jest informacja dla zainteresowanych, a nie napinka. Nikt tu nie pisze o A-klasie jak o ekstraklasie tylko wymienia fakty, bo czy chcesz czy nie Lublin sam się zaintersował tą sprawą i nikt nie musiał ich o to prosić. I nikt tu nie ubolewa nad przegranym meczem bo tak wynikało z przebiegu meczu, tylko nad pracą sędziów. Tobie też może kiedyś przytrafić się taka sytuacja i ciekawe jak wtedy będziesz się wypowiadał.