• autor: Hajtero_10, 2014-05-19 10:48

ALBATROS Biszcza - TARPAN Korchów 2:3 (0:1)

Skład: Koluch, Kowal, Waręciak, Kiszczak, Gałka, Pacion, Derylak, Pawlicha, Szamik (Grabias 80'), Świonder, Dziak (Tryka 70')

Obsada: Szewczuk, Łukawski, Przyczyna

W meczu 17 kolejki A-klasy Albatros poniósł porażkę z Tarpanem Korchów. Z przebiegu gry nie zasługiwaliśmy na porażkę, ale taka jest piłka. Pierwszą bramkę w meczu strzelili goście w 25 minucie po pechowym rykoszecie, który zmylił bramkarza. Do przerwy wynik głosił 0-1. Po przerwie zawodnicy z Biszczy ruszyli do ataku i chwilę po rozpoczęciu gry z rzutu karnego wyrównał Piotr Derylak. W późniejszym czasie gra przebiegała z przewagą Albatrosa, który nie wykorzystał kilku świetnych okazji na strzelenie gola. Siedem minut przed końcem po zagraniu z rzutu rożnego głową piłkę do bramki skierował zawodnik Tarpana. Niedługo później piękną bramkę nożycami zdobył nasz były zawodnik Dawid Karpik. Wynik brzmi 1-3. Około 90 minuty gola kontaktowego strzelił Adam Waręciak. Niestety w doliczonym czasie nie udało się wyrównać. Dużym plusem tego meczu jest gra naszych chłopaków i miejmy nadzieję, że uda się utrzymać ten poziom w najbliższych meczach bo to wróży punkty.