Banery

Olimpiakos Tarnogród - Albatros Biszcza

• autor: aro317, 2014-06-04 13:55

W 20 kolejce Albatrosa czeka bardzo ważne spotkanie z niedalekim rywalem, Olimpiakosem Tarnogród. Mecz będzie rozegrany na Stadionie Miejskim w Tarnogrodzie w sobotę 7 czerwca br. o godzinie 17:00.

Przedstawienie rywala:
Klub powstał w 1966 roku jako LZS Start Tarnogród, w późniejszym czasie jego nazwę zmieniono na LKS Olimpiakos Tarnogród. Niegdyś był jednym z największych ośrodków piłkarskich w powiecie, a jego najlepsze wyniki przypadły na początek lat 90-tych, kiedy to występował w chełmsko-zamojskiej IV lidze. Późniejsze sezony to przeplatanka klasy okręgowej z A-klasą. Barwami klubu są czerwień i zieleń, a stroje w jakich występują są białe lub czerwone. Trenerem Olimpiakosu jest pan Krzysztof Tarnowski.

Kadra Albatrosa:
Przez to, że mecz rozgrywany jest w sobotę a nie w niedzielę w składzie może zabraknąć kilku podstawowych zawodników, którzy studiują zaocznie lub pracują. Na pewno zabraknie Mateusza Gryciaka, który idzie na wesele.

Sytuacja w tabeli:
Tan mecz oraz spotkanie Orła z Piastem mają ogromne znaczenie w kwestii walki o utrzymanie. Tak się złożyło, że w ostatnich kolejkach grają między sobą drużyny zagrożone spadkiem (Orzeł, Albatros, Olimpiakos i Piast). W najgorszej sytuacji znajduje się drużyna z Babic, ale to się może szybko zmienić bo grają z najsłabszą na wiosnę ekipą z Tereszpola. Natomiast na górze coraz słabiej spisuje się Tanew i patrząc po ich grze awans raczej nie będzie dla nich, Orion ma jeszcze szanse, ale dobrze dysponowany Tarpan i świetny Włókniarz nie powinni roztrwonić przewagi punktowej nad Dereźnią.

Mecze między zespołami:
7 października 2012
Albatros - Olimpiakos 1-1
25 maja 2013
Olimpiakos - Albatros 1-0
13 października 2013
Albatros - Olimpiakos 3-2

Z Olimpiakosem mierzyliśmy się tylko trzykrotnie. Raz wygrał Albatros, raz padł remis, raz wygrał Olimpiakos. Bilans bramek 5-5.

Ostatnie mecze Olimpiakosu:
Tanew - Olimpiakos  2-2
Olimpiakos - Orzeł  3-2
Metalowiec - Olimpiakos  3-2
Olimpiakos - Delta  0-4
Relax - Olimpiakos  2-0

Mecz sędziować będzie pan Mariusz Węgrzyn, a na liniach pomagać mu będą panowie Pawęzka i Pupiec.

To bardzo ważne dla nas spotkanie dlatego zachęcamy kibiców do wyjazdu na mecz, tym bardziej, że nie jest na nie daleko!

Do boju BKS!!!

autor: ~xxx 2014-06-07 19:17:48

avatar olimpiakos 1-2 albatros

autor: ~dziako 2014-06-07 23:59:24

avatar Potwierdzam,byłem ,grałem, widziałem!