19.08.2012 mecz: BKS Albatros Biszcza vs GKS Relax Księżpol

Albatros - Tanew 0-3

• autor: aro317, 2016-05-24 11:38

ALBATROS Biszcza - TANEW Majdan Stary  0-3

Skład Albatrosa: S.Żuk - Ł.Pudło, D.Bazylak, J.Sarzyński, B.Mazurek,  R.Pałubski, R.Kostrubiec

W 20 minucie zawodnik Albatrosa doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą grę w wyniku czego drużyna Albatrosa została zdekompletowana i mecz nie mógł być prowadzony dalej. Wynik do 20 minuty 0-3 dla Tanwi.

autor: ~Dziako 2016-05-27 11:29:15

avatar Mam nadzieję że "prezesi " są z siebie dumni. Są koszulki , teamu nie ma

autor: aro317 2016-05-27 15:07:20

Profil aro317 w Futbolowo A co dziaku, twierdzisz, że ty albo forest coś wnieśli byście do drużyny?

autor: ~Dziako 2016-05-28 17:42:50

avatar Na początek 8 i 9 zawodnika . Weź Arek się sam nie disuj bo żal czytać .

autor: ~Dziako 2016-05-28 18:03:07

avatar I nie stawiaj znaku równości między ludźmi . Ja i Fori to dwa niezależne od siebie byty, choć się lubimy. I jak jeszcze raz zobacze wpis typu że JA fORI I RYSIO przepiłem cały budżet to się wkurwie. Gdyby nie ten Rysio to pewnie i koszulek by nie było . Na mnie możecie sobie pisać co chcecie ale nie na Rysia. Mimo wszystko życzę jak najlepiej , a jak trzeba by było pomóc to dzwonicie .

autor: ~aro317 2016-05-28 19:26:33

avatar Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem, bo nikt nie twierdzi, że przepiliście budżet. Po drugie nikt tu nic o Rysiu nie pisał. Po trzecie nikt Ciebie z klubu nie wyrzucił tylko sam zdecydowałeś się odejść po zwolnieniu foresta, stąd pisałem o was dwóch, ale może się pomyliłem. Po tylu latach gry w Albatrosie nit do Ciebie nic nie ma i cały czas jesteś mile widziany w Biszczy. Na koniec dodam, że Rysio żadnych koszulek nie załatwiał i przestań tu twierdzić że niby on tu dalej wszystko robi bo ja się wkurwię. Był prezesem, trzymał ten klub i dzięki mu za to, ale przyszły zmiany, które wyszły od ZAWODNIKÓW

autor: ~aro317 2016-05-28 19:45:18

avatar I nie kompromituj się twierdząc, że my tu niby coś rozwaliliśmy, zapytaj kogokolwiek jak to teraz wygląda. Wyprowadziliśmy klub z zadłużenia pomimo że mamy budżet o 5 tys niższy i drużynę młodzieżową, a od jesieni nawet kilka. Zrobiliśmy barierki na trybunach. Ogarnęliśmy budynek: tam gdzie w szatni były worki z piaskiem jest magazynek na sprzęt z szafkami i biurkiem, dodatkowo na górze wstawiliśmy meble. Zainstalowaliśmy internet i drukarkę. Powiększyliśmy boisko. O strojach nie ma co pisać bo sam o nich wiesz. A to że nie ma ludzi to jest już niezależne od nas, chłopaki powyjeżdżali za granicę, młodych jest mało i nie chcą grać, a z innych klubów nikt nie chce przyjść i grać za darmo i to jeszcze do B-Klasy.

autor: ~Dziako 2016-05-29 16:15:32

avatar Zmienia się zarząd to się dzwoni i się pyta czy bedęgrał czy nie i ustala się jakoś dojazdy np . Z Rysiem miałem to zawsze ustalone , zazwyczaj dokładałem jeszcze do tego ale wiedziałem co i jak . Co raz ktos pisze że przepiliśmy ja , fori i Rikardo budżet, nie wiem czy Ty czy kto inny bo zawsze było p9odpisane jakimś gównianym nickiem. Kopałeś dołki pod Rysiem w A klasie więc nie pisz że nie rozwaliłeś .Dzięki temu spadliśmy , nie twierdzę że to tylko twoja wina ale się do tego przyłożyłeś . Jak chcecie żebym grał to sie odezwijcie , przez te lata gry mam kilku przyjaciół w Biszczy i chętnie pomogę w razie W . I nie pisz że chciałeś żebym grał bo pierwsza decyzję jaką podjeliscie to wywalenie mnie z kapitana (o którego sam nigdy nie zabiegałem i byłem dumny że mnie chłopaki wybrali)

autor: ~Dziako 2016-05-29 16:18:10

avatar To chyba jest jakiś przejaw niechęci do mojej skromnej persony , tym bardziej że wybór kapitana nie leży w gestii zarządu . Jak coś to dzwoń i się jakoś zgadamy , bo spinki słowne nie leżą chyba w niczyim interesie

autor: ~Sąsiad 2016-05-30 21:46:07

avatar Bijcie się :D

autor: ~senior 2016-05-31 20:00:45

avatar Dziaku to ze rysia juz niema to jest wybór druzyny. Powiedzieli wprost i to wszyscy zawodnicy jak rysio zostaje wszyscy odchodza i to ich wybór i tego nie komentuj bo kazdy wie jak było. Co Arek pomógł spasc z a klasy jak nie umielismy piłki normalnie uderzyc dostawalismy od kazdego a rysio był na 5 meczach bo reszta w trasie. Kazdy ma pomysły tylko niema komu pomuc jak trzeba to nikogo niema.

autor: ~senior 2016-05-31 20:40:03

avatar I jesczze jedno rysio wział klub po Krzysku M i jeszcze ludzie byli i co z tego jak grali oparami bardzo dobrze ze zostały zrobione zmiany bo teraz napewno by klubu juz nie było. Takie pisanie nie ma sensu. Napewno klub idzie w dobrym kierunku nawet zauwazył to zamosc a nie wczescie posmiewisko a wyniki beda tylko pozbierac ludzi.

autor: ~Dziako 2016-06-04 17:45:40

avatar No nie wiem, może i tak. Ja z tego co słyszałem od starszych zawodników , to tylko to że to cud że dokończyli ten sezon i przez "zmiany " w prowadzeniu klubu raczej odpychają niż zachęcają A jak taki z Ciebie senior to wiesz co było przed meczem w Babicach i którymś tam u nas. Rysio musiał pracować bo to społeczna funkcja, a miał wiceprezka. I nie mówię że to tylko Arka wina

autor: ~kibic 2016-06-04 20:25:40

avatar Dziaku przyjedz i zobacz jak jest teraz w klubie poukladane i nie wspominaj tego syfu co było bo było gówno. Czym sie podniecac rysio najebany co mecz niewiedział co sie dzieje i co tu chwalic posmiewisko było daj spokoj aby niegdy nie wrocic do tamtych czasów.A jak tak chwalisz to dlaczego nie było juniorów w ALBATROSIE i teraz widac braki teraz sa a co prezes pisał jest 5 tys mniej i mozna poukładac nie becz w koncu wyjdzie